Saylov qonunchiligi va zamonaviy texnologiyalar bo‘yicha o‘quv markazi direktori o‘zgardi
O‘zbekiston Respublikasi Markaziy saylov komissiyasi Raisining farmoyishiga binoan Farhod Anvarovich Nasriddinov Markaziy saylov komissiyasi Kotibiyati Saylov qonunchiligi va zamonaviy texnologiyalar bo‘yicha o‘quv markazi direktori etib tayinlandi.
Farhod Nasriddinov 1986 yilda Namangan shahrida tug‘ilgan. Namangan davlat universiteti va Toshkent davlat yuridik institutini tamomlagan. Huquqshunos, 1-darajali yurist, yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori.
Bungacha u Markaziy saylov komissiyasi Kotibiyati Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i lavozimida ishlab kelayotgan edi.

Сменился директор учебного центра по вопросам избирательного законодательства и современных технологий
В соотвествии с распоряжением председателя Центральной избирательной комиссии Республики Узбекистан, Фарход Анварович Насриддинов назначен директором учебного центра по вопросам избирательного законодательства и современных технологий Секретариата Центральной избирательной комиссии.
Фарход Насриддинов родился в 1986 году в городе Намангане. Окончил Наманганский Государственный университет и Ташкентский государственный юридический институт. Правовед, юрист 1-класса, доктор философии по юридическим наукам.
До этого он работал на должности начальника отдела по работа с обращениями Физических и юридических лиц Секретариата Центральной избирательной комиссии